Výsledky 2020

8.12.2020  2.kolo SPJ detí a mládeže videosúťaž

Kata st.žiačky 10-11 pokročilé

Kucmanová Ema

 

4.12.2020 Superfinále SPJ  kadetov a juniorov videosúťaž

Kumite ml. kadeti 12-13

2.Ivančík Oliver

Kumite kadeti 15-15  -57 kg

2.Mečír Samuel

Kata juniori

3.Pišta Jaroslav

 

2.12.2020  foto súťaž o najkrajšie Shikodachi  A+K Mrvové

1.Radványi Marek

2.Ivanič Lukáš

3.Jurkovič Nikolas

 

27.11.2020  foto súťaž o najkrajšie Zenkutsudachi  Nábor A.Páleníková

1.Masaryk David

2.Póša Oliver

 18-28.11.2020  Sportdata e-tournament Word -Series

kata

1.Borisová 12-13

5.Pištová    seniorky

 23.11.2020  1.kolo SPJ detí a mládeže videosúťaž 

Kata st.žiačky 10-11 rokov pokročilé

  1. Kucmanová Ema

 23.11.2020   2.kolo SPJ kadetov a juniorov videosúťaž

Kumite ml. kadeti 12-13

3.Ivančík Oliver

Kumite kadeti 15-15  -57 kg

3.Mečír Samuel

Kata juniori

1.Pišta Jaroslav

 20.11.2020  1.všeobecná časť kurz trénerov  Stúpala SZK

 11.11.2020  1.kolo   SPJ dorastencov a juniorov videosúťaž

Kumite  ml. kadeti  12-13   -45 kg

1.Ivančík Oliver

Kumite  kadeti 14-15  -57 kg

2.Mečír Samuel

 21.6.2020  1st SO- KYOKUSHIN  Virtual kata Championship 2020   Chile

Vraník Timotej

 

31.5.2020     SPJ  mládeže  online  SZK

Kata 10-11  zač.

1.Kucmanová Ema

Kata 10-11 pokr.

3.Ivanič Lukáš

 

12-23.5.2020    Sportdata e-Tournament World series kata 2      Arawaza

Kata juniori ,seniori

9.Pišta Jaroslav

17. Pišta  Jaroslav

Kata seniorky

9.Pištová  

 

10-30.4.2020 ANTI COVID  ŠŠK  Bratislava

Kata juniorky

2.Zvolenská Nicol

 

26.4.-6.5.2020   TIKIL games 2020 kata 

Kata juniori

3. Pišta Jaroslav

 

 1.3.2020  Majstrovstvá Maďarska v Kyokushinkai        Ujlengyel

Kata juniori

3.Vraník Timotej

 

22-23.2.2020     40 ty ročník VC Slovenska   Bratislava

Kata juniori

1.Pišta Jaroslav

 

16.2.2020              1.kolo SPJ   Trenčín

Kata zač.

3.Kucmanová Ema

 

9.2.2020           Zvolen Cup

Kumite 12-13  -40kg

3.Borisová Vanessa

Kumite 10-11 -35 kg

1.Jaroš Miroslav

Kumite 8-9  +34 kg

3.Krajčík Filp

Kumite 14-15 +70kg

3.Tomašovič Martin

Kumite 16-17  -76 kg

2.Santner Martin

Kumite 16-17  -68 kg

3.Bajza Dominik

 
 1.2.2020       Orava Cup  Dolný Kubín

Kata 12-13

3.Borisová Vanessa

Kata 10-11 začiat.

3.Babka Martin

29.1.2020             20.ročník Športovec roka ŠG     Bajza Dominik

Občianske Združenie

IČO: 30997933
DIČ: 202118142